Тільки розмови про втрату віз змогли повернути росіян до усвідомлення війни і відповідальності — Подоляк

Тільки розмови про втрату віз змогли повернути росіян до усвідомлення війни і відповідальності, вважає радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк.

“Навіщо потрібні візові обмеження для громадян Росії? Пів року війни довели: їх не хвилюють масові вбивства, зруйновані міста, ядерний шантаж, Буча чи Маріуполь. Тільки розмови про втрату віз змогли повернути до усвідомлення війни і відповідальності. А це перший крок … до російського бунту”, – написав він у Twitter.

Нагадаємо, політолог, керівник політико-правових програм “Українського Центру суспільного розвитку” Ігор Рейтерович в ефірі марафону “FREEДОМ” на телеканалі UA заявив, що, зважаючи на всі обставини, позбавлення громадян РФ можливості відвідувати європейські держави буде найбільш правильним рішенням. На його думку, росіяни несуть повну відповідальність за початок повномасштабної війни проти України. Багато хто з них їздять за кордон, при цьому підтримують війну і роблять це публічно: пишуть у соцмережах, що вбивство, насильство та грабежі, скоєні проти українців, — це нормально.

Читайте також: “Свою боротьбу не припиняю – у ній я не самотня”. Інтерв’ю з Джамалою

Війна, розв’язана в Україні, це війна не лише президента РФ Володимира Путіна, а й усіх росіян проти Української держави та народу. Громадяни РФ також мають відчути відповідальність за те, що відбувається. Таку думку в ефірі марафону “FREEДОМ” на телеканалі UA висловив дипломат, надзвичайний та повноважний посол України в Республіці Хорватія, Боснія та Герцеговина (2010-2017 рр.) Олександр Левченко.

Прямий ефір