Ситуація з ресурсом у російській армії патова, — експерт (ВІДЕО)

Олександр Коваленко. Скріншот: uatv.ua

Нині ситуація з людським технічним ресурсом російських збройних сил патова. ВДВ ворога провели понад 30 десантувань в Україні та лише одне з них було відносно успішним. Про це в ефірі телеканалу FREEДОМ заявив військово-політичний оглядач групи “Інформаційний опір” Олександр Коваленко.

Він зазначив, що визвольна операція ЗСУ відбувається успішно.

“Причому, хочу зазначити, набагато успішніше, ніж, наприклад, проходила наступальна операція з боку російських окупантів. Це неможливо не помітити, незважаючи на те, що навіть на сьогодні сили російських окупаційних військ, що значно перевершують, вони не можуть достатньо ефективно блокувати контрнаступ ЗСУ”, — зазначив гість студії.

Коваленко зазначив, що окупантам не вистачає ресурсу, як в особовому складі, саме за професійними показниками, і не вистачає повністю боєздатних підрозділів.

“Більшість підрозділів на сьогодні вже потребують виходу для відновлення боєздатності. Ну і, звісно, ​​технічна складова — забезпечення на дуже низькому рівні… І наслідки цього ми бачимо: каскади та обвали оборони у Харківській області, обвал оборони у Херсонській області. Ну і найближчим часом, коли буде створено відповідні умови, ми аналогічний сценарій, аналогічну ситуацію вже спостерігатимемо і на Луганщині”, — прогнозує експерт.

Спікер також вважає, що з перших днів війни Росія стала постачальником важкої техніки для ЗСУ і таким чином денацифікувала та демілітаризувала свої ЗС.

Читайте також: Професіоналізм спецпідрозділів РФ не працює, коли ЗСУ б’ють по них HIMARS, — Маломуж (ВІДЕО)

Прямий ефір