Професіоналізм спецпідрозділів РФ не працює, коли ЗСУ б’ють по них HIMARS, — Маломуж (ВІДЕО)

Микола Маломуж. Скріншот: uatv.ua

Росія завжди пишалася своїми спецпідрозділами, але у стратегічних наступальних операціях вони не мають перспектив. Професіоналізм не працює, коли ЗСУ б’ють по них HIMARS, пояснив в ефірі телеканалу FREEДОМ колишній голова Служби зовнішньої розвідки України генерал армії України Микола Маломуж.

“Елітні війська було кинуто на основні ділянки фронтів, де йшли важкі бойові дії. І, звичайно, наші війська, наші спеціальні підрозділи, а тим більше вже артилерія, а сьогодні вже й новітні системи вогню типу “Хаймарси”, просто їх знищують. Там уже професіоналізм не працює“, — розповів Маломуж.

Він заявив, що росіянам не вдалося провести жодну спецоперацію в Україні успішно. А в України, за словами Маломужа, справді потужні підрозділи спецвійськ.

Також спікер поділився, що резерви професійної армії РФ вичерпані, про це свідчить оголошена Путіним мобілізація.

“Ми проводимо наступальні операції дуже успішно. Найголовніше, що ми навчилися вести комплексно наступальні операції, це лобові атаки, це підготовка операції, удари з тилу, флангів, проведення рейдів, проведення диверсій, наприклад, на території вже окупованій противником. Тобто тут уже противник губиться. І найголовніше — це знищення тилових формувань резервів елітних підрозділів росіян. Путін фактично визнав свою поразку і через це пішов на мобілізацію, “референдум і приєднання”, та на шантаж ядерною зброєю”, — каже Маломуж.

Також гість ефіру прокоментував ситуацію на різних напрямках фронту України.

Читайте також: 14 танків та 330 окупантів: Генштаб назвав нові втрати Росії

Прямий ефір