Ситуація з дружинами солдатів РФ наближається до кризової, — Мурзагулов

Ростислав Мурзагулов. Фото: facebook.com

Протест дружин російських мобілізованих легко може поширитись на самих мобілізованих. Про це в ефірі телеканалу FREEДОМ розповів політтехнолог, ексголова Громадської палати Башкортостану Ростислав Мурзагулов. Він вважає, що якщо протести дружин російських солдатів почнуть розширюватися, — вони можуть піти зовсім іншими напрямками і підняти інші групи населення проти влади.

“Це низовий протест тієї самої групи, яка була групою підтримки Володимира Путіна, вже ближче за цей путінський електорат у Путіна немає. І, відповідно, тягнути в автозак сьогодні їх — це досить сумнівна історія, бо тоді від Путіна відвернеться і цей електорат. Протести у будь-якому випадку відбуватимуться, оскільки зробити те, що вони просять, Путін теж не може, тому що більше немає 300 000 ідіотів, які підуть на цю безглузду, нещадну війну”, — каже Мурзагулов.

Політтехнолог зазначає, що ситуація із протестами повільно сповзає до кризової.

“Зараз вони поки що Путіна просять, умовляють, а деякі іноді починають кричати, але в цілому все-таки ставляться до нього, як до царя. Але це вже питання лише якогось спалаху, питання якоїсь події, яка змусить їх поводитись по-іншому, що змусить до них приєднатися багато людей. Тому що коли починається розпач, там уже люди перестають думати про те, що їм страшно, що за таке у Росії саджають. І, відповідно, цей протест ставатиме масовішим. Якщо цей протест почне ширитися, то тут же протест може розвиватися і з різних напрямків. Влада не має жодного чарівного еліксиру, який допоможе їм із цією проблемою впоратися”, — вважає Мурзагулов.

Читайте також: Акцію дружин російських мобілізованих розігнали: як влада придушує протест і чи посилюватиме репресії, обговорили експерти

Прямий ефір