Ситуація на лінії фронту контрольована — карта війни за 7 червня (ВІДЕО)

Ілюстративний скріншот: uatv.ua

За даними Генерального штабу Збройних сил України, сьогодні, 7 червня, найбільша активність російських окупантів відмічалася на Покровському напрямку Донецької області — тут ситуація найбільш напружена, інформує FREEДОМ.

Російська Федерація також продовжує артилерійські обстріли прикордонних районів Чернігівської та Сумської областей.

Також українські воїни відбили російські атаки на Харківському, Куп’янському, Лиманському, Курахівському напрямках.

Як зазначають військові Сил оборони України, ситуацію на лінії фронту вони тримають під контролем. І вживають необхідних заходів для виснаження наступального потенціалу противника.

“Росіяни використовують тактику “м’ясних штурмів”, вони від неї не відмовилися. Це тактика Другої світової війни. Тобто вони під час цієї війни намагаються вирішувати тактичні та стратегічні завдання коштом чисельної переваги в живій силі, не рахуючись із втратами особового складу. І підтвердження тому Харківська операція, коли на Вовчанському напрямку в бій кидали російські сили спецоперацій і росіяни самі були змушені визнати катастрофічні втрати”, — зазначив військово-політичний аналітик Дмитро Снєгирьов.

Українські військові успішно відбивають усі атаки армії РФ на Вовчанському напрямку. Наразі бої точаться на ділянках фронту від Синьківки до Іванівки-Кислівки та розташованого далі населеного пункту Берестове. І на цьому напрямку російські окупанти зазнають великих втрат.

“Наразі немає загрози подальшого просування армії РФ Чугуївським районом і далі на Куп’янський. Ми уважно спостерігали за Вовчанським напрямком, тому що противник міг пройти повз Вовчанськ, вийти до селища Білий Колодязь, а далі йде дорога на Куп’янський район. Це стратегічний напрямок, на якому була небезпека прориву. Але зараз ситуація стабілізована, у ЗСУ є успіхи”, — повідомив голова Куп’янської районної військової адміністрації Андрій Канашевич.

Українські військові вдарили з реактивної системи залпового вогню HIMARS (“Хаймарс”) по російських окупантах на півдні. Місце розташування солдатів РФ, бліндажі, наземні укриття і техніку виявили військові 73-го морського центру Сил спеціальних операцій. За їхніми даними, внаслідок завданого удару російська армія зазнала значних втрат.

Росія намагається заховати великі кораблі та носії “Калібрів” у тимчасово окупованому Криму. І це означає, що “полювання” за ними має тривати.

“Будемо полювати на менші цілі. Кораблі зразка “Сатурн” або “Тунець” — це менші цілі, але не менш важливі. Ворог використовує їх для патрулювання, перевезення боєкомплектів, особового складу, транспортування інших суден. Усе це послаблює можливості російського флоту”, — заявив представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов в ефірі марафону “Єдині новини”.

За даними Генштабу ЗСУ, тільки за минулу добу Сили оборони України ліквідували 1080 російських солдатів, загальні втрати окупаційної армії наближаються до 520 тис. осіб. Також знищено 6 танків, 20 бронемашин і 64 артсистеми. Крім того, 2 системи ППО і 40 БпЛА.

Читайте також: Де росіяни спробують розширити фронт після провалу на Харківщині — оцінка військового аналітика

Прямий ефір