Стримуючи другу армію світу, наш народ героїчно б’ється за другу статтю Конституції – Зеленський привітав українців зі святом

Президент України Володимир Зеленський привітав українців із Днем Конституції, записавши нове відеозвернення до нації. За його словами, головне для всіх громадян зараз – захищати Основний Закон, який демонструють люди по всій країні.

“Наш суверенітет поширюється на всю територію, ми унітарна держава, а наша територія в межах існуючих кордонів цілісна, недоторканна, а тому на сході та заході, півночі та півдні, а також в центрі наш народ героїчно б’ється за ці принципи та другу статтю Конституції. Стримуючи другу армію світу, якій байдужі всі загрози та ризики третьої світової війни”, – сказав президент.

За його словами, ухвалені 26 років тому основи Конституції ясно показують, за що зараз борються українці.

“Це право українського народу на самовизначення, всенародно схвалена незалежність України, незворотність її шляху до Європи. Це перед богом і власною совістю”.

“Не ми розпочали війну. Не ми перші стріляли і не ми перші напали. Ми захищаємо Україну, яка є суверенною, незалежною, демократичною, правовою державою. Бог на нашому боці, він каже, що захищати рідний дім від нечисті не гріх. Гріх його не захищати“, – додав президент.

У Конституції України лежить “детальний портрет” українців, її норми дають змогу розшифрувати генетичний код нашої нації. І за часів повномасштабної війни його головні риси виявляються особливо яскраво, наголосив Зеленський.

Читайте також:

Як відреагували світові лідери на ракетні удари агресора РФ по ТРЦ у Кременчуці

Війська РФ розстріляли мешканців Лисичанська, які набирали питну воду. Восьмеро людей загинуло на місці — голова ОВА

Зеленський: Удар по торговому центру у Кременчуку – зухвалий терористичний акт РФ

Як позиції Макрона всередині Франції можуть вплинути на його політику щодо України — думки експертів

Прямий ефір