США — про вибухи в окупованому Криму: Підтримуємо зусилля України

У Білому домі прокоментували вибухи на військовому аеродромі у Новофедорівці у тимчасово окупованому Криму. Спікер Білого дому Карін Жан-П’єр заявила, що США підтримують зусилля України щодо захисту свого суверенітету та територіальної цілісності. Про це повідомляє “Голос Америки”.

Карін Жан-П’єр відповіла на запитання журналіста про “серію вибухів на російській авіаційній базі в Криму”, і чи США вважають військові об’єкти в Криму легітимною метою для ЗСУ, яким Пентагон надав зброю.

“Як ви знаєте, ми підтримуємо зусилля України щодо захисту свого суверенітету та територіальної цілісності, як ми багато разів говорили. Боротьба продовжується на сході та південному заході країни і ще далека від закінчення. Ми попереджали, що це може бути тривала та затяжна війна. Ми продовжуватимемо забезпечення (озброєнням – ред.), щоб Україна могла протистояти неспровокованій агресії Росії, і це – у центрі нашої уваги. Ми продовжуватимемо підтримувати Україну у їхній боротьбі за свою свободу, у їхній боротьбі за свій суверенітет проти нападу з боку РФ”, – заявила речник.

Як повідомлялося, вдень 9 серпня у мережі з’явилися повідомлення про вибухи в районі військового аеродрому у селі Новофедорівка біля міста Саки в окупованому Криму. Серія вибухів тривала понад годину.

Зеленський: Світ починає визнавати помилку, здійснену з Кримом у 2014 році

Україні варто висунути звинувачення проти Amnesty International — Андрій Піонтковський

Читайте також: ЄС та США доведеться змінити ставлення до низки країн, щоб ті перестали допомагати Росії — економіст

Прямий ефір