США підтвердили своє глобальне лідерство, — Кулеба про схвалення допомоги Україні

Дмитро Кулеба. Скріншот: uatv.ua

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба прокоментував схвалення Палатою представників США допомоги Україні. 20 квітня він назвав “поганим днем для Путіна”. Київ із нетерпінням чекає якнайшвидшого ухвалення законопроєкту Сенатом США та його підписання президентом країни Джо Байденом, написав Кулеба в соцмережі Х, передає FREEДОМ.

“Поганий день для Путіна. Поганий день для будь-кого, хто наважився повірити, що Америка може похитнутися, коли йдеться про захист того, що і кого вона відстоює. Ми вдячні Палаті представників Конгресу США, її спікеру та членам обох партій за ухвалення довгоочікуваного законопроєкту про допомогу Україні. Кожен, хто зробив це рішення реальністю, зробив правильний вибір. Сполучені Штати підтвердили своє глобальне лідерство”, — наголосив глава МЗС України.

Нагадаємо, 20 квітня Палата представників Конгресу США проголосувала за законопроєкт про допомогу Україні. Йдеться про суму в 61 млрд доларів. Розгляд цього питання блокували, починаючи з жовтня 2023 року.

Ухвалене рішення США про допомогу Україні відчують і воїни на передовій, і міста й села, які потерпають від російського терору, заявив президент Володимир Зеленський.

Прямий ефір