США не знімуть санкцій з агресора РФ в обмін на доступ до українських портів

Офіційний представник Держдепартаменту США Нед Прайс на брифінгу заявив, що США не схвалюють пропозиції країни-агресора РФ щодо зняття санкцій в обмін на розблокування доступу до українських портів. Про це повідомляє “Європейська правда”.

“Звичайно, ми не зніматимемо санкції у відповідь на порожні обіцянки. І раніше ми чули порожні обіцянки від Російської Федерації. Я думаю, ми маємо підстави для скептицизму, коли ми чули різні обіцянки та пропозиції з Росії”, – пояснив Нед Прайс.

Представник Держдепу вважає жахливим прагнення РФ використовувати продукти харчування та енергію як зброю.

“Якнайшвидше вирішення проблеми зростання цін на сировину, зростання цін на продовольство в усьому світі – це припинення росіянами цієї жорстокої війни, припинення Росією блокади портів України, припинення нападів на зернові елеватори, припинення нападів на судна із зерном”, – зазначив Прайс.

Він спростував твердження Росії про те, що це санкції проти неї спричинили продовольчу кризу, наголосивши, що російська сторона займається дезінформацією.

Раніше міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба закликав закордонних політиків, “які можуть захотіти прийняти цю гру, спочатку відвідати могили вбитих українських дітей та поговорити з їхніми батьками”.

Читайте також:

Неонацисти у лавах армії Росії воюють в Україні — розбір

Ситуація на Донбасі: огляд журналістів “Дому” та UA

Три місяці війни: що тепер кажуть про неї росіяни

Авіаудари по Сєвєродонецьку, захоплення Світлодарська — що відбувається на Донбасі

Прямий ефір