Союзники збираються на “Рамштайн-22” — що відомо

Онлайн засідання "Рамштайн-17". Фото: mil.gov.ua

Сьогодні, 20 травня, відбудеться чергова зустріч високопоставлених представників оборонних відомств Контактної групи з оборони України в форматі “Рамштайн”. Про це повідомила пресслужба Пентагону, передає FREEДOM.

Зустріч відбуватиметься онлайн, під головуванням міністра оборони США Ллойда Остіна та глави Об’єднаних штабів США, генерала Чарльза Брауна.

У засіданні візьмуть участь представники 50 країн-союзників. Говоритимуть про протистояння російській агресії та продовження надання військової допомоги Україні.

Це засідання стане вже 22 за час повномасштабної війни в Україні.

На минулій зустрічі — наприкінці квітня — представники країн обговорювали постачання Україні ракет ATACMS і артилерійських снарядів.

“Загалом союзники у форматі “Рамштайн” зобов’язалися надати Україні оборонну допомогу на суму 95 млрд доларів”, — заявив на попередньому засіданні міністр оборони США.

Щоб прискорити надання військової допомоги Україні, контактна група створила вісім коаліцій, що займаються організацією постачань певного виду зброї. Зокрема діють літакова, дронова коаліції, коаліції із забезпечення ППО, артилерії, боєприпасів, танків, кораблів і систем розмінування.

Читайте також: Україна активно запитує дозвіл на використання західних зразків озброєння для ударів по території РФ: причини назвав експерт

Прямий ефір