“Служіння Вітчизні – більше, ніж просто професія”: сьогодні відзначають День захисників і захисниць України (ВІДЕО)

Фото з сайта armyinform.com.ua

14 жовтня в Україні відзначають День захисників і захисниць. Дата ця не випадкова, адже сьогодні – День українського козацтва та свято Покрови Пресвятої Богородиці.

Про це пише UA.

Державне свято заснували 14 жовтня 2014 року. А з 2015-го цей день є неробочим.

Головна мета свята – висловити свою повагу всім, хто захищає незалежність і територіальну цілісність України.

Як зазначив у привітанні командувач Об’єднаних сил генерал-лейтенант Олександр Павлюк, служіння Вітчизні – це більше, ніж просто професія. Це – величезна любов, сила волі й патріотизм.

“Упродовж століть наші предки захищати свою землю, свою сім’ю, свій дім, свою мову, свою історію і своє майбутнє. Чіткі риси воїна-захисника формувалися упродовж століть і закладені у наші гени. На всіх етапах нашої багатовікової історії ми виховували у собі мужність, героїзм, незламність українського національного духу. Відтак ми ніколи не зречемося нашого прагнення миру, свободи, незалежності та безмежної любові до своєї землі. Ми нікому не дозволимо одягти на нас ярмо поневолення”, – зазначив він.

Водночас головнокомандувач Збройних сил України генерал-лейтенант Валерій Залужний у привітанні наголосив, що ми обов’язково відновимо єдність і суверенітет нашої держави.

“Для мене немає більшого щастя, ніж служити разом з вами, відчувати ваше надійне плече і підтримку, й самому бути опорою для вас. Ми вистояли у 14-му, вгризлися у нашу землю і не здамо позицій. Будьте певні, ми обов’язково відновимо єдність і суверенітет нашої держави! Зі святом, дорогі бойові друзі і подруги! Разом до перемоги”, – йдеться у вітанні.

Раніше повідомлялося, що українські захисники отримають премії.

Читайте також: Роботизовані комплекси та кібервійська – що чекає українську армію (ВІДЕО)

Прямий ефір