Роботизовані комплекси та кібервійська – що чекає українську армію (ВІДЕО)

Фото з сайта mil.gov.ua

Цифрових технологій в армії скоро стане більше – для цього вже розроблена документація. До кінця року буде створено Центр інновацій та оборонних технологій.

Цифрове майбутнє Збройних сил передбачає трансформацію розвідки, автоматизацію зв’язку, високоточну зброю, роботизовані комплекси і безпілотники, розповіли в Міністерстві оборони, інформує UA.

У відомстві створять високотехнологічний Ситуаційний центр. Крім того, вже розпочато проєкт створення кібервійськ. Якими інноваційними розробками оснастять армію – на наступному тижні покажуть у Києві: 13 жовтня на Михайлівській площі розпочнеться виставка зброї та військової техніки.

“Ці розробки, як автоматизовані системи управління, так і окремі зразки озброєння та техніки, вони повинні бути, безумовно, інтегровані до систем НАТО. Оскільки у нас конституційно закріплений розвиток нашої держави, наших Збройних сил – у перспективі пов’язаний з НАТО, Євросоюзом”, – повідомив заступник начальника Генерального штабу Збройних сил України (2006-2010 рр.) Ігор Романенко.

Як розповів представник науково-виробничого підприємства Артем В’юнник, ринок – складний, конкурентний.

“Він дуже політизований, тому що це ринок військової техніки та озброєння. Однак технічний потенціал України – величезний, він нічим не гірше, ніж у європейських країн”, – сказав представник науково-виробничого підприємства.

Нагадаємо, Володимир Зеленський увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони, відповідно до якого в Україні мають створити кібервійська.

Читайте також: До 121,5 млрд гривень збільшили витрати на Міноборони – куди витратять кошти (ВІДЕО)

Прямий ефір