Швейцарія посилює заходи безпеки на час проведення Глобального саміту миру

Прапор Швейцарії. Фото: pixabay.com

Саміт миру у Швейцарії охоронятимуть посилено. За порядком, крім місцевої поліції, стежитимуть до 4 тис. військових. А повітряний простір над регіоном обмежать. Таке розпорядження сьогодні, 22 травня, видала Федеральна рада країни, повідомляє FREEДОМ.

“У рамках заходів безпеки навколо мирної конференції, яка пройде в кантоні Нідвальден 15 і 16 червня, Федеральна рада затвердила тимчасове обмеження повітряного простору в регіоні Бюргеншток. Цей захід необхідний для забезпечення безпеки міжнародної конференції високого рівня. Згідно з міжнародним правом, Швейцарія зобов’язана забезпечувати безпеку гостей, які потребують особливого захисту”, — йдеться в повідомленні.

Такі заходи вжили у зв’язку з рельєфом місцевості та великою кількістю високопоставлених гостей, заявила влада Швейцарії.

Також обіцяють звернути увагу на комунікаційну безпеку, моніторинг цивільного захисту та радіологічної ситуації, а також захист від ядерних, біологічних і хімічних (NBC) інцидентів.

Український Саміт миру відбудеться на курорті Бюргеншток 15-го-16-го червня. Запрошено понад 160 країн та організацій. Третина з них уже підтвердили свою участь. Сьогодні про це оголосили Австрія, Албанія, Мозамбік і Чилі. Про це повідомив президент України Володимир Зеленський за підсумками спілкування з лідерами держав.

Читайте також: Саміт миру та участь глобальних лідерів здатні повернути Статуту ООН повну дієвість і повний захист кожної нації, — Зеленський у зверненні наприкінці 819-ї доби війни

Прямий ефір