Росіяни штурмують Вугледар, ЗСУ відбивають атаки — про ситуацію розповів український захисник (ВІДЕО)

Ілюстративний скріншот: uatv.ua

Ситуація в районі міста Вугледар Донецької області загострюється. Російські війська постійно йдуть на штурм, намагаються захопити позиції української армії. На цій ділянці фронту обстріли не вщухають ні на хвилину, а нещодавні періодичні обстріли з боку ЗС РФ перетворилися на атаки, повідомляє FREEДОМ.

“Вони постійно здійснюють активні штурмові дії, намагаються захопити наші позиції, позиції 72-ї бригади, взяти Вугледар. Тому що він для них дуже важливий. Вугледар — це висота. Якщо вони візьмуть його, то нам доведеться дуже нелегко. Доведеться весь фронт перебудовувати. Постійні обстріли, постійно працює артилерія та авіація. Тут не припиняються обстріли ні на хвилину”, — розповів пресофіцер 68-ї окремої єгерської бригади ЗСУ Євген Назаренко.

За його словами, буквально ще тиждень тому тут було, порівняно, наприклад, з Бахмутом, більш-менш спокійно.

“Обстріли були, звичайно. Ми стріляли, вони стріляли, але жодних штурмових дій. Зараз же вони просто кинулися вперед. Морська піхота тихоокеанська, десантні їхні війська, вони постійно намагаються йти вперед. Ми їх знищуємо, суміжні підрозділи теж. У них дуже великі втрати, але вони не припиняють штурмові дії і постійно кидають, і кидають нові сили, щоб захопити наші позиції”, — повідомив Назаренко.

Місцева жителька Варя села Богоявленка Вугледарської громади розповіла, що обстріли щоденні. Унаслідок одного з них було вбито двох людей — жінку близько 80 і чоловіка близько 60 років.

Читайте також: Бої за Бахмут, вихід із Соледара і два можливі наступи РФ: ситуація на Донбасі в огляді експертів

Прямий ефір