Росіяни намагаються обійти Роботине по флангах: про ситуацію на Запорізькому напрямку повідомив речник УДА “Південь”

ЗСУ. Фото: zsu.gov.ua

Російські окупаційні війська активізувалися на Запорізькому напрямку. Після невдач у прямих атаках на населений пункт Роботине вони перейшли до обходу його по флангах. Про це сьогодні, 3 червня, в ефірі телеканалу FREEДОМ повідомив речник Української добровольчої армії “Південь” Сергій Братчук.

“Ми припускали з вами зокрема й те, що Запорізький напрямок буде для ворога виглядати як досить перспективний. Так, російські окупанти розпочали атакувальні дії практично синхронно, з інтенсивністю зростання боїв по всій лінії бойового зіткнення”, сказав він.

За його словами, тривають запеклі бої, особливо в районі населеного пункту Роботине.

“Щодо Роботиного: у ворога не вийшло взяти цей плацдарм у лоб, тому він намагається обійти його по флангах. Бої йдуть дуже інтенсивні та важкі. На сьогоднішній день там велика “сіра зона”, яку ворог контролює, але є вогневий контроль і з боку наших підрозділів. Ще раз скажу, що ситуація досить непроста”, наголосив Братчук.

Речник зазначив, що практично рік противник намагається атакувати на цьому напрямку.

“Можливо, у 2023 році це було не так інтенсивно, тому що саме торік Роботине було звільнене нашими підрозділами, зокрема 7-м батальйоном “Арей” Української добровольчої армії. Тож ситуація на Південному напрямку непроста, але максимально контрольована, наскільки це можливо за такої інтенсивності боїв”, підсумував Сергій Братчук.

Читайте також: На передовій відбулося 102 бойових зіткнення — карта війни за 3 червня (ВІДЕО)

Прямий ефір