Четверо жителів Сумської області загинули внаслідок російських ударів по прикордонних населених пунктах регіону. Армія РФ протягом доби інтенсивно обстрілювала Білопільську та Ворожбянську громади Сумського району, інформує FREEДОМ.
Напередодні там семеро людей отримали поранення, серед них — 16-річний підліток. Росіяни гатили з мінометів, реактивних систем залпового вогню (РСЗВ), а також застосовували кориговані авіаційні бомби (КАБ). Пошкоджено та зруйновано об’єкти цивільної інфраструктури, повідомили в Сумській обласній військовій адміністрації.

Майже 480 ударів завдали російські військові по Запорізькій області за минулу добу. Обстріляли півтора десятка населених пунктів. Загарбники завдавали ударів із артилерії та реактивних систем залпового вогню, використовували авіацію, безпілотники.

Обійшлося без жертв і постраждалих, повідомили в Запорізькій обласній військовій адміністрації. Пошкоджено квартири, приватні будинки, госпбудівлі, автомобілі та об’єкт інфраструктури.
Читайте також: 20 БпЛА запустила РФ по Харкову — що відомо про наслідки атаки (ФОТО)
Як повідомлялося, 5 травня російська армія обстріляла низку населених пунктів Донецької області. Внаслідок ударів одна людина загинула в Новоекономічному, поранені троє в Мирнограді та ще стільки ж людей постраждали в Новодонецькому.
Читайте також: Одна людина загинула внаслідок атаки безпілотників по Одеській області, — ДСНС (ВІДЕО)














