Росіян ідентифікують не за паспортом: ставлення до громадян Росії за кордоном проаналізував Ейдман

Ігор Ейдман. Фото: Facebook

Санкції, які було запроваджено проти конкретних осіб у Російській Федерації, негативно впливають і на їхніх дітей, які переважно живуть у західних країнах. Їх виключили з неформального товариства багатіїв. До звичайних громадян РФ ставляться відповідно до їхніх переконань. Про це сьогодні, 1 червня, в ефірі телеканалу FREEДОМ розповів політичний експерт, соціолог, публіцист Ігор Ейдман.

“Санкції, під які потрапили батьки дітей, що живуть на Заході, впливають негативно на добробут і комфорт. Вони звикли відчувати себе громадянами світу, частиною світової спільноти багатіїв. Така спільнота, вона неформальна, але вона існує. Це люди, які живуть у своїх будинках у Лондоні, відпочивають у Куршевелі, мають нерухомість на Лазурному березі, яхти тощо. Зараз росіяни з цього суспільства випали. І вони, звичайно, себе відчувають ізгоями”, — сказав він.

Ті, хто став вигнанцем на Заході, перебралися в східні країни. Переважно в Арабські Емірати, а саме в Дубай.

“Єдине, де вони зараз перебувають, — це Схід. Насамперед це Дубай. Він став столицею московської привілейованої тусовки”, — зазначив Ейдман.

На заході ідентифікують людей не за паспортом, зазначив соціолог.

“Ставлення до простих громадян нормальне. Багато росіян, які займаються антипутінською діяльністю, виступають на підтримку України — усі вони в пошані, приймаються в Міністерствах закордонних справ тощо. А до тих, хто демонструє символіку путінської Росії, до них ставлення погане. За символіку Z і V можна сісти до в’язниці або нарватися на великий штраф. Диференціюють громадян не тільки за паспортом”, — резюмував Ейдман.

Читайте також: ЄС запровадив санкції проти осіб, які загрожують Україні та Молдові — подробиці

Прямий ефір