Росія заявила про відведення військ ЗВО до місць постійної дислокації

Фото Укрінформ

У Росії заявили, що війська та авіація Західного військового округу (ЗВО) РФ завершили “планову перевірку бойової готовності” і повертаються на місця базування.

Про це повідомляє UA з посиланням на Укрінформ.

“Усі завдання, що стоять перед військами (РФ, – ред.) у межах перевірки боєздатності, виконані в повному обсязі. У нас продовжуються планові заходи бойової підготовки на полігонах. Попереду – цілий комплекс заходів, включно з двосторонніми тактичними навчаннями із залученням авіації та систем ППО”, – заявив командувач військ ЗВО РФ Олександр Журавльов.

Нагадаємо, 25 січня Західний і Південний військові округи Росії оголосили про початок перевірки боєздатності з передислокацією підрозділів на віддалені полігони, зокрема у прикордонні регіони з Україною. Перевірку, яка розпочалася на тлі кризових відносин із НАТО, влада РФ офіційно назвала “плановою”.

Протягом останніх днів у тренуваннях ЗВО було залучено понад 1 тис. військових Першої танкової армії та близько 100 одиниць військової техніки. Окрім цього, в одній із російських областей військові РФ задіяли ракетні комплекси “Іскандер”.

Читайте також: Нормандський формат розблокували: про що домовилися радники за 8 годин переговорів

Прямий ефір