Російські окупаційні війська намагаються інтенсифікувати бойові дії на Лимано-Куп’янській осі, — Коваленко

Олександр Коваленко. Скріншот: uatv.ua

Російські окупаційні війська ведуть інтенсивні бойові дії на Лимано-Куп’янській осі ресурсами угруповань “Центр” і “Захід”. Головне завдання армії РФ — захоплення Лиману, Куп’янська і вихід на лівий берег річки Оскіл. Про це сьогодні, 27 січня, в ефірі телеканалу FREEДОМ розповів військово-політичний оглядач групи “Інформаційний спротив” Олександром Коваленком.

“Російські окупаційні війська намагаються досить інтенсифікувати дії по Лимано-Куп’янській осі. Ресурсами групи військ Центр і групи військ Захід. Їхня основна мета — це напрямок Лиману, особливо в районі Кремінної. Там було проведено процес накопичення сил і засобів, йдеться про підрозділи 25-ї загальновійськової армії. І в районі Кремінної вони не знижують інтенсивність бойових дій”, — сказав він.

Експерт підкреслив, що армія РФ може відновити більш інтенсивні наступальні дії в районі села Макіївка Луганської області.

“Наші основні укріпрайони вони не змогли пробити. Особливо їм неприємний укріпрайон у районі Синьківки. Вони починають активно вводити підрозділи загальної військової армії. У районі Макіївки армія РФ протягом цього тижня отримала поповнення особового складу в кількості кількох рот і може відновити більш інтенсивні наступальні дії”, — зазначив він.

На Лимано-Куп’янській осі армія РФ знижує наступальні дії лише для поповнення резервів і ресурсів, а також перегрупування.

“Ті наступальні дії, які ми спостерігали з кінця травня, початку червня по Лимано-Куп’янській осі, лише періодично знижуються для перегрупування, для поповнення ресурсу, а так вони не відійшли від своєї основної задачі — захоплення Лиману, Куп’янська і вихід на лівий берег річки Оскіл”, — констатував Коваленко.

Читайте також: Запровадження “особливого режиму” перетину кордону між Кримом і Херсонщиною — указ окупантів прокоментував Братчук

Прямий ефір