Російські окупанти наступають на Покровськ, щоб вийти на адмінкордони Донецької області — деталі від військового оглядача

Ситуація в районі Покровська. Ілюстрація: deepstatemap.live

Покровськ є найзахіднішим містом на території Донецької області. Далі за ним розпочинається Дніпропетровська область. Російським окупантам дуже важливо взяти Покровськ, щоб відрапортувати про вихід на адміністративні кордони Донецької області. Про це сьогодні, 26 травня, в ефірі телеканалу FREEДОМ сказав військовий оглядач полковник запасу Владислав Селезньов.

За його словами, російське військове командування розуміє, що для проведення штурмів міської агломерації Слов’янська та Краматорська потрібна набагато більша кількість ресурсів, ніж армія РФ зараз має у своєму розпорядженні.

“Я думаю, що не просто так противник не тільки активує на Покровському напрямку, він також дуже запекло бореться за можливість зачепитися хоча б краєм за східний квартал населеного пункту Часів Яр. Це буде перший крок на шляху просування російських окупантів з метою створення плацдарму в районі Часового Яру з метою подальшого наступу на Слов’янсько-Краматорську агломерацію. Але поки що у противника це не дуже добре виходить. Хоча, треба віддати належне, російські окупанти активно використовують авіацію, артилерію, буквально змішують із землею житлові будинки, об’єкти культури та інфраструктури на території Часового Яру, таким чином намагаючись перетворити це місто-фортецю на територію випаленої землі”, — сказав Селезньов.

Він зазначив, що своєю чергою українська артилерія проводить контрбатарейну боротьбу.

“Так само активно працюють наші оператори систем протиповітряної оборони, й знищені російські “сушки”, ті самі штурмовики, які противник активно використовує для завдання ударів по наших об’єктах за допомогою керованих авіаційних бомб, часто падають на землю”, — звернув увагу військовий оглядач.

Читайте також: ЗСУ мали успіх на Куп’янському напрямку, на Покровському — інтенсивні бої: зведення Генштабу

Прямий ефір