Роками залізницю руйнувала “корозія” – поганий менеджмент і корупція, – Володимир Зеленський (ВІДЕО)

Фото UA

В Україні сьогодні, 9 листопада, триває форум “Велике будівництво: нова залізниця”. На ньому виступив президент Володимир Зеленський.

Про це пише UA.

За словами глави держави, роками залізницю України руйнувала “корозія”.

“Стартує дуже важливий напрям – нова українська залізниця. Роками залізну дорогу руйнувала “корозія” – поганий менеджмент і корупція. Як іржа, її вкрили непрозорість і неефективність. Через ці “не” вона стала відповідно недешевою, незручною і навіть небезпечною”, – сказав президент.

Він зазначив, що стан, до якого була доведена наша “Укрзалізниця” за ці роки, коротко але влучно можна описати так – “доісторичний локомотив, який зношеними шляхами ледве-ледве тягне потяг зі скрипучими вагонами до брудних станцій і до некомфортних вокзалів”.

“Влітку, поки цей потяг не дістався кінцевої точки, ми залучили у процес РНБО, Раду національної безпеки й оборони. Стратегічний актив, який дехто вважав своєю приватною компанією перевезень, держава сьогодні повертає під свій контроль. І що ми з вами бачимо вже зараз? Ми бачимо перші важливі позитивні результати”, – сказав глава держави.

З-поміж результатів Володимир Зеленський назвав, зокрема, те, що вперше за 12 місяців “УЗ” вийшла на прибутковість, а також підвищення вартості вантажних перевезень.

Раніше повідомлялося, що “Укрзалізниця” розгорнула пункти вакцинації та тестування на 10 вокзалах.

Читайте також: Україна ​поновила залізничне сполучення з п’ятьма країнами ЄС

Прямий ефір