Робоча назва — Російська республіка: про перезаснування держави розповів представник З’їзду народних депутатів Росії

З'їзд народних депутатів Росії в Польщі. Фото: golosameriki.com

З 20 по 23 лютого у Варшаві (Польща) проходитиме друга пленарна сесія заснованого торік З’їзду народних депутатів Росії — колишніх російських депутатів різних рівнів та скликань. Вона буде присвячена заснуванню держави наново. Про це сьогодні, 7 лютого, в ефірі телеканалу FREEДОМ розповів російський адвокат, представник З’їзду Олексій Барановський.

“Ухвалюватиметься концепція — проект Конституції Російської республіки. Російська республіка — це поки що робоча назва, загалом, тієї держави, яка буде створена після падіння путінського режиму. Народні депутати обговорюватимуть, як ми собі це уявляємо. Очевидно, що країна має бути перезавантажена повністю. Це зміна всіх конституційних засад”, — розповів гість ефіру.

За його словами, після падіння режиму не буде ані назви Російська Федерація, ані триколору — прапор стане двоколірним, “без кривавої смуги”. А головне — конституційні основи Росії майбутнього.

“Про що ми говоримо? Про те, що буде укладено нову федеральну угоду з регіонами. Очевидно, що, наприклад, Ічкерія (Чеченська республіка) захоче жити самостійно. Можливо, ще якісь інші регіони, національні республіки. Але всі інші регіони повинні вирішуватимуть: як, на яких умовах вони живуть разом, або теж йдуть у вільне плавання. Це вільний демократичний процес. Саме в такому ключі триває зараз дискусія на З’їзді народних депутатів”, — повідомив Олексій Барановський.

Читайте також: Альтернативний парламент та силова боротьба з путінським режимом: підсумки першого з’їзду депутатів РФ в Польщі підбиваємо з організаторами та експертами

Прямий ефір