РФ зосереджує війська у Криму, щоб перекинути на південь України — ГУР Міноборони

Фото: ukrinform

Росія перекидає війська на територію тимчасово окупованого Криму, щоб надалі перекинути їх на південь України. Про це повідомив представник Головного управління розвідки Міноборони України Вадим Скібіцький в інтерв’ю The Guardian.

“Росія перекидає велику кількість військ на територію окупованого Криму. Надалі їх планується застосувати на півдні України для ведення бойових дій проти ЗСУ”, – цитує слова Скибицького прес-служба ГУР МО.

Скибицький зазначив, що два тижні тому тактичні групи повітрянодесантних військ РФ з Донецької області були перекинуті в окупований Херсон. Також РФ перекидає війська зі свого східного військового округу, які використовувалися для атаки на Слов’янськ.

“Якби Росія виграла битву на півдні та сході України, вона продовжила б нові наступальні операції, щоб захопити більше території України, використовуючи підрозділи, які зараз формуються в Росії”, – наголосив він.

Представник ГУР додав, що окрім поставок додаткової зброї, Україні потрібна допомога у підготовці військ за кордоном.

Нагадаємо, міністр інфраструктури України Олександр Кубраков підтвердив, що перше судно із 26 тоннами української кукурудзи вийшло з Одеського порту вранці 1 серпня.

Велика Британія передасть Україні військові кораблі зі свого флоту — посол Пристайко

Якщо Росію оголосять спонсором тероризму, санкції проти неї майже не зміняться – Калан

Читайте також: Учасник групи документування воєнних злочинів громадської ініціативи “Євромайдан SOS” Михайло Сава в ефірі марафону “FreeДом” на телеканалі UA заявив, що якщо Путін не постане перед міжнародним судом, він буде політичним вигнанцем

Прямий ефір