РФ не хоче виконувати Мінські угоди і нести відповідальність, – Волкер

Фото з сайта yes-ukraine.org

Мінські угоди мають усі необхідні складові для урегулювання ситуації на Донбасі. Однак Росія  не визнає своєї відповідальності і не виконує зобов’язань.

Про це заявив спеціальний представник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер під час зустрічі Ялтинської європейської стратегії (YES), повідомляє UATV. 

“Питання не в тому, який формат переговорів, проблема в тому, що Росія не визнає своєї відповідальності відповідно до Мінських домовленостей. РФ підписала документ, у неї є зобов’язання, але вона не хоче виконувати їх”, – наголосив Волкер.

На думку спецпредставника Росія “удає”, що її немає на Донбасі, що вона не несе жодної відповідальності, що в Україні внутрішній конфлікт і вона має вести перемовини з двома так званими “народними республіками”.

Водночас він наголосив, що намагаючись використати конфлікт на Донбасі для тиску на Україну, Росія зробила Україну сильнішою й успішнішою.

Нагадаємо, президент України заявив, що санкції проти РФ потрібно продовжити. 

ХVІ щорічний форум Ялтинської європейської стратегії (YES) “Щастя зараз. Нові підходи для світу в кризі” розпочався у столиці 13 вересня. 

Прямий ефір