РФ намагається створити привід для війни, – американський сенатор (ВІДЕО)

Фото Укрінформ

Росія намагається створити привід для війни, висуваючи неприйнятні вимоги.

Про це заявив сенатор-республіканець Джим Ріш, представник комітету сенату США з міжнародних відносин, пише UA.

За його словами, пропозиції Російської Федерації – це не домовленості про безпеку, а список поступок, на які Сполучені Штати та НАТО мають піти, щоб утихомирити Володимира Путіна. Йдеться про вимоги, озвучені раніше в МЗС РФ – покласти край розширенню НАТО на схід та обмежити його військову діяльність у Східній Європі, включаючи співпрацю з Україною та Грузією.

Джим Ріш закликав адміністрацію Байдена та всіх союзників по Альянсу відхилити ці вимоги, і попередив, що Путін використовує відмову як привід для застосування військової сили.

“Адміністрація Байдена і всі наші союзники по НАТО повинні швидко й однозначно відхилити вимоги, зазначені в цій пропозиції. Ми також повинні бути готові до того, що Путін використовує нашу відмову як привід для залучення військової сили, щоб забрати те, що йому не належить. Конгрес і адміністрація повинні діяти до, а не після того, як Росія продовжить ескалацію. Важливо дати зрозуміти, що це небезпечне здирство і шантаж є неприпустимим”, – сказав Джим Ріш.

Раніше Олексій Резніков заявив, що стратегія “не провокувати Росію” працювати не буде.

Читайте також: “Потрібно готуватися до гіршого”, – Боррель про вторгнення РФ в Україну

Прямий ефір