Результатом перемовин з РФ стане отримання гарантій миру на Донбасі, – Володимир Зеленський

Фото ОП

Президент України Володимир Зеленський очікує, що завдяки переговорам Росія піде на деескалацію ситуації на українських кордонах.

Про це повідомляє UA з посиланням на відеозвернення президента під час онлайнобговорення “Реформи задля інвестицій в Україну”.

Володимир Зеленський наголосив, що події, які останніми тижнями розгортаються довкола України, вкотре засвідчили унікальну роль України для Європи, її майбутнього. Ці події підтверджують, що цілковита безпека в Європі неможлива без відновлення суверенітету та територіальної цілісності України.

“Я очікую, що результатом наших спільних зусиль, наших перемовин з Російською Федерацією стане деескалація ситуації на кордоні з Україною та гарантування керівництвом Росії досягнення миру на Донбасі”, – сказав президент.

Нагадаємо, війська та техніка РФ прибувають до районів Білорусі поблизу кордону з Україною. Зокрема, російські реактивні системи залпового вогню “Ураган” виявили у безпосередній близькості від рубежу з Київською областю. Їхнє розташування підтвердили фахівці групи, яка займається розслідуваннями військових конфліктів.

Читайте також: Військова ескалація Росії проти України (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Прямий ефір