Резніков за підсумками зустрічі “Рамштайн-3” розповів, яке озброєння отримає Україна

Міністр оборони України Олексій Резніков за підсумками зустрічі “Контактної групи з оборони України” у форматі “Рамштайн”, що відбулася 15 червня у Брюсселі, анонсував збільшення постачання озброєння нашій державі.

“Це 155-мм гармати, Himars, Harpoons та інші, гелікоптери зі Словаччини; артилерія з Канади, Польщі та Нідерландів, РСЗВ від Німеччини. І щось ще”, – повідомляється на сторінці Генерального штабу Збройних сил України у Facebook.

Третя зустріч у форматі “Рамштайн”, за оцінкою Резнікова, показала єдність НАТО та готовність надавати більше зброї для боротьби за свободу та незалежність.

Зустріч проводилася з ініціативи Міністра оборони США Ллойда Остіна за участю голови об’єднаного комітету начальників штабів США Марка Міллі з метою зміцнення обороноздатності України. Крім Резнікова, у зустрічі від нашої держави брали участь заступник головнокомандувача ЗСУ Євген Мойсюк та глави оборонних відомств близько 50 держав світу.

“Україна продовжить боротьбу за свободу та незалежність. Наші партнери продовжать підтримувати Україну. НАТО має найбільшу єдність у своїй історії. Україна переможе”, – підсумував голова Міноборони.

Нагадаємо, міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець в ефірі марафону “FreeДОМ” на телеканалі UA розповів про спільний з Єврокомісією план із притягнення РФ до відповідальності за війну проти України.

Читайте також:

РФ через шантаж намагається знизити постачання газу до ЄС — Єрмак

Президент України Володимир Зеленський у відеозверненні 15 червня повідомив про отримання чергового сигналу щодо постійної оборонної підтримки України

Шлях України до Євросоюзу — очікування від звіту Єврокомісії та саміту ЄС

Прямий ефір