Питання переможеної Росії буде порушено на Мюнхенській безпековій конференції, — Ягун

Віктор Ягун. Фото: espreso.tv

17-19 лютого під час Мюнхенської конференції з безпеки обговорюватимуть активні постачання боєприпасів в Україну, а також що робити з переможеною Росією. Про це заявив сьогодні, 7 лютого, в ефірі телеканалу FREEДОМ військовий та громадський діяч, генерал-майор запасу СБУ, заступник голови СБУ (2014-2015 рр.) Віктор Ягун.

“Ми вийшли на ті позиції, коли з усього, що можна було, ну, окрім авіації та ракет 300 кілометрів, тобто ракет балістичних ракет стратегічного рівня, ми вже фактично домовилися. Наразі стоїть питання з отриманням того, про що домовилися та підготовка наших бійців”, — каже він.

Але найголовніше, за його словами, це боєприпаси.

“Боєприпаси до всього того озброєння, яке в нас зараз стоїть на фронті. Потрібні безперебійні поставки, збільшення виробництва, це зараз ми дуже активно спостерігаємо і в Штатах, і в Європі”, — додав експерт.

Також Ягун переконаний, що на Мюнхенській конференції з безпеки основне питання буде: що ми робитимемо з переможеною Росією?

“Бо ці питання задаються зараз дуже багатьма. Якою буде доля, що таке перемога в українському розумінні, розумінні Європи, розумінні наших союзників по НАТО, США, Великої Британії. Тому ці питання, на мою думку, будуть першочерговими”, — констатував гість ефіру.

Читайте також: Україна захищає цивілізований західний світ, вона наразі виконує функцію НАТО, — латвійський депутат

Прямий ефір