Путіну не вдасться послати до Гааги двійника, — Жирнов

Сергій Жирнов. Фото: ledauphine.com

Для Заходу наявність у Путіна двійників не є проблемою, оскільки там мають його “повну біологічну картину”. Таку думку сьогодні, 25 квітня, висловив колишній співробітник КДБ СРСР та Служби зовнішньої розвідки РФ Сергій Жирнов у прямому ефірі телеканалу FREEДОМ.

“Західні країни мають, безумовно, екземпляр ДНК Путіна, бо тоді, коли він почав їздити світом, у нього ще не було такої параної. Це загальне правило про всяк випадок, коли є якийсь державний візит, десь він поїв, десь він поспав, залишаються якісь його волоски, якісь сліди, відбитки пальців тощо”, — коментує гість ефіру.

Маючи “повну біологічну картину” Путіна, західному світу легко відрізнити справжнього Путіна від двійника.

“Вони можуть завжди порівняти справжнього Путіна з несправжнім. У цьому сенсі йому не вдасться, наприклад, послати до Гааги (Міжнародний кримінальний суд, який видав ордер на арешт президента РФ, — ред.) якогось двійника”, — вважає Сергій Жирнов.

Раніше повідомлялося, що у соцмережах та у світових ЗМІ знову заговорили про двійників кремлівського диктатора. Це сталося після візиту нібито Путіна на тимчасово окуповані території України. Багато хто засумнівався, що там побував справді Путін, і навели свої докази.

Прямий ефір