Путінські “вибори” не можна визнавати ніде у світі — аргументи Барановського

Володимир Путін. Фото: gettyimages.com

Російські військові голосуватимуть на окупованих територіях України та примушуватимуть до цього мирне населення. Це додатковий аргумент, щоб ці “вибори” не були визнані ніде у світі. Про це заявив рекрут-добровольць легіону “Свобода Росії” Олексій Барановський в ефірі FREEДОМ.

“У Росії вибори є нелегітимними, але коли вони проводяться ще й на окупованих територіях, це зайве свідчення того, що ці вибори не можна визнавати ніде у світі. Зрозуміло, що Україна їх не визнає. Зрозуміло, що найближчі до України, до антипутинської коаліції країни їх не визнають. Проте чим далі від лінії фронту, тим більше люди схильні розглядати, що “не все так однозначно” — це коронна фраза. Але цілком очевидно, що коли президента обирають під дулами автоматів на окупованих територіях, це означає, що усі вибори загалом не можна визнавати законними”, — вважає гість ефіру.

На його думку, міжнародна спільнота, європейські інституції мають у цьому випадку виступити єдиним фронтом проти визнання “виборів” Путіна.

“Ці вибори не можна визнавати. І Путін після березневих так званих виборів 2024-го — просто відвертий узурпатор та людина, яка захопила владу. І європейські інститути мають це взяти за офіційну позицію. Тоді це буде крок уперед у дипломатичній сфері. Але навіть якщо це станеться, а це важливий напрям, все вирішуватиметься на полях битв. Тому не можна визнавати Путіна як легітимного президента, але потрібно більше зброї. Тоді Україна продовжуватиме боротися та перемагати”, — додав Олексій Барановський.

Читайте також: Якщо легітимність Путіна піддадуть сумніву, він ризикує перетворитись на ненависного країні узурпатора — думка

Прямий ефір