Путін відбудовує Радянський Союз сталінських часів, — Дейниченко

Володимир Путін. Фото: gettyimages.com

Росія, окупувавши території України, одразу вимикає українське телебачення і вмикає російські ТВ-канали. Згодом з’являються російські друковані ЗМІ. Таким чином РФ занурює жителів окупованих територій в інформаційний вакуум. Люди не мають можливості отримувати альтернативну інформацію. Про це сьогодні, 16 листопада, в ефірі телеканалу FREEДОМ повідомив співзасновник проєкту StopFake Руслан Дейниченко.

“Абсолютно очевидно, що Путін відбудовує Радянський Союз. Причому я навіть не впевнений, що це Радянський Союз брежнєвських часів, це скоріше Радянський Союз сталінських часів — із репресіями, з арештами опонентів, убивствами опонентів. Тому те, що зроблено перед самим розпадом Радянського Союзу Горбачовим, мені здається, Путін вважає величезною помилкою”, — висловив він думку.

Дейниченко зауважив, що президент РФ Володимир Путін не збирається допустити приплив кисню в інформаційну бульбашку, в якій перебуває населення.

“Починаючи від дітей, мало не в дитячих садках, природно, у школах ці всі “юнармії” мають бути в цьому залучені. Усі радянські практики переносяться в російську систему освіти, у російські ЗМІ, з огляду на той негативний досвід і помилки, які були зроблені в Радянському Союзі. І, звісно, з огляду на технологічний прогрес, який з тих часів відбувся”, — резюмував співзасновник проєкту StopFake.

Читайте також: Росія повторює економічну модель Радянського Союзу і наближається до точки розпаду, — Ус

Нагадаємо, у Росії заявили про початок підготовки медіаполіцейських. Вони повинні виявляти і блокувати медіаресурси за так звані “екстремістські та деструктивні матеріали”. Навчатимуть їх чотири роки. При цьому в російському Міністерстві внутрішніх справ не розуміють, навіщо їм такі фахівці.

Прямий ефір