Путін нас боїться дуже сильно — сміливі люди ядерною зброєю не погрожують цивілізації, — Зеленський

Володимир Зеленський. Фото: president.gov.ua

Путін боїться України, бо невпевнений у собі. Впевнені люди ядерною зброєю не погрожують світу. Про це заявив президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю бразильським журналістам, передає FREEДОМ.

“Путін боїться нас дуже сильно, я в цьому впевнений. Тому що він — сам у собі невпевнена людина. Впевнені люди з великою армією, великою державою з такими надрами, ядерною зброєю, не погрожують світу, сміливі люди ядерною зброєю не погрожують цивілізації, існуванню Землі, всьому живому. Тому для мене психотип цього “типу” абсолютно зрозумілий. А розуміючи це, ми маємо стояти міцно на своєму”, — зазначив Зеленський.

Глава держави акцентував, що для України насамперед важливими є люди, тоді як окупанти з втратами на фронті не рахуються. Їм необхідні тільки “перемоги” для Путіна.

“Їм однаково, скільки людей загине. Наші моральні цінності для нас важливі, для нас важливі люди. Ми не можемо кидати мільйон людей на мільйон людей. Просто тому, що тоді виникає цей казус: ви боретеся за права людини, ви боретеся за людські життя і не бережете життя людей. Розумієте? Для нас люди це номер один. А для них люди не важливі. Для них важливі перемоги. Причому не для Росії. Їм потрібні перемоги для Путіна”, — сказав президент.

Для Путіна перемога — це відновлення Радянського Союзу шляхом знищення інших народів та інших незалежних країн, вважає Зеленський.

Глава української держави наголосив: незважаючи на втому, українці не збираються опускати руки і відступати. І не відмовляться від планів щодо вступу до Євросоюзу та захисту своїх цінностей.

“Ми навіть не стоїмо перед таким вибором. Це наративи, які йдуть від Росії — що в Україні все погано й ініціатива в руках росіян. Це не зовсім так. У руках росіян зброя, яка на сьогодні більша, ніж той обсяг, який є в руках наших військових. Але це зараз момент такий, він непростий. Проголосується вся допомога, крок за кроком, зброя повернеться. Ми будемо на це не просто розраховувати, ми за все будемо боротися”, — наголосив Зеленський.

Читайте також: “Рішення для захисту життя”: ухвалення Палатою представників США допомоги для України оцінив президент Зеленський

Прямий ефір