Путін ітиме до кінця, і для припинення його агресії необхідно збільшувати обсяги військової допомоги для України, — Пінкус

Ілюстративне фото: pmg.ua

Для успішного протистояння Росії вкрай важливим є нарощування військової допомоги Україні, закриття лазівок для розвитку оборонної промисловості країни-агресора, а також активна взаємодія Заходу з ключовими лідерами, які можуть надавати допомогу президенту Володимиру Путіну. Про це сьогодні, 4 грудня, в ефірі телеканалу FREEДОМ заявив громадський діяч, член Республіканської партії США Борис Пінкус, коментуючи тезу, що у країн на східному фланзі НАТО є всього три роки для підготовки до нападу Росії.

“Важливо тільки одне — путінську агресію необхідно зупинити. Путін буде йти до кінця, а кінець у нього один, і відступати він не може, тому що оточений представниками партії війни. Тому нам необхідно нарощувати надання допомоги Україні й закрити всі лазівки по тих каналах, які забезпечують Путіну розвиток його оборонної промисловості”, — сказав він. 

Він зазначив, що в цьому контексті великі надії покладаються на зустріч, що відбулася між президентом США Джо Байденом і лідером КНР Сі Цзіньпіном у Сан-Франциско 15 листопада.

“Сі особисто може дуже сильно вплинути на приборкання апетитів Путіна щодо нарощування оборонної промисловості. Тому все залежить від Заходу, від Байдена. Зокрема, наскільки агресивніше, наскільки всебічніше і сміливіше він діятиме з надання допомоги Україні та з прискорення дипломатичних контактів із президентом Китаю, президентом Індії та багатьма іншими лідерами тих країн, з якими Путін веде контакти”, — каже він.

Проте головне — збільшення військової допомоги безпосередньо для української армії, каже Пінкус.

“Що швидше і більше ми будемо надавати допомогу Україні, то більше шансів, що ні про які терміни в три, п’ять років не може бути й мови. Адже дуже багато чого з того, що робиться в наданні допомоги Україні, не оприлюднюється, що і дає нам підстави бути оптимістами в цьому плані”, — наголосив Борис Пінкус.

Читайте також: Членство України в НАТО невідворотне: Умєров зустрівся зі Столтенбергом

Раніше глава Бюро національної безпеки Польщі Яцек Сєвєра заявив, що країни на східному фланзі НАТО мають підготуватися до агресії Росії за три роки. Про це він сказав в інтерв’ю польському виданню Nasz Dziennik, відповідаючи на запитання, чи згоден він із твердженням Німецької ради з міжнародних відносин про те, що Росія може напасти на країни НАТО і вони мають від п’яти до дев’яти років на підготовку до цього.

Прямий ефір