Членство України в НАТО невідворотне: Умєров зустрівся зі Столтенбергом

Рустем Умєров і Єнс Столтенберг. Фото: nato.int

НАТО буде як і раніше підтримувати Україну в боротьбі з російською агресією. Про це сьогодні, 4 грудня, заявив генеральний секретар Північноатлантичного альянсу Єнс Столтенберг на зустрічі з міністром оборони України Рустемом Умєровим у Брюсселі, повідомляє FREEДОМ.

За інформацією пресслужби НАТО, Столтенберг і Умеров обговорили останні події на полі бою і невідкладні військові потреби України. Оскільки очікується, що зима ускладнить бойові дії, генсек НАТО наголосив, що союзники сповнені рішучості посилити політичну і практичну підтримку України в її захисті від російського вторгнення.

“Генеральний секретар підтвердив, що НАТО надаватиме довгострокову підтримку Україні, щоб зробити українські сили повністю сумісними з НАТО і ще більше наблизити їх до Альянсу”, — йдеться в повідомленні пресслужби Альянсу.

Також сторони обговорили шлях України до членства в НАТО та зусилля України з реформування. Столтенберг підтвердив, що Україна стане членом НАТО, коли всі союзники погодяться і коли будуть виконані умови.

“Членство України в НАТО невідворотне. Свій курс наша країна обрала вже давно. Працюємо над практичними кроками наближення нашої країни до членства в Альянсі”, — написав у Facebook Умєров після зустрічі зі Столтенбергом.

Читайте також: Україна стала ще на крок ближче до вступу в НАТО — аналітика (ВІДЕО)

Нагадаємо, результатом першого засідання Ради Україна — НАТО за участю міністрів закордонних справ стало затвердження Північноатлантичним альянсом і Україною плану дій на 2024 рік.

Прямий ефір