Путін хоче не закінчення війни, а її заморозки, — Фесенко (ВІДЕО)

Володимир Фесенко. Фото: uatv.ua

Путін не хоче залишити Україну, він хоче заморозити конфлікт і зберегти під своїм контролем якщо не всі, то більшу частину окупованих територій. На Заході, на жаль, не всі це розуміють. Такою думкою поділився політолог Володимир Фесенко в ефірі телеканалу FREEДОМ.

“Частина західних політиків висловлює думку, зокрема й нашим керівникам, що, можливо, зараз сприятливий момент для початку переговорів, для того, щоб змусити Путіна до поступок. Якщо раніше Путін ставив ультиматуми та намагався виставляти умови для миру, тепер скоріше навпаки, частина західних політиків, зокрема американських, вважає, що зараз слушний час. На мою думку, це ілюзія”, — переконаний політолог.

За його словами, розмови про переговори це не тиск на Україну, а скоріше відбиття дискусій, які йдуть у західних елітах, у західному істеблішменті щодо того, треба чи не треба розпочинати переговори з Путіним.

“Заодно деякі західні політики та керівники намагаються зондувати ситуацію, наскільки готовий Путін не до переговорів, а до миру та на яких умовах. Ну, звісно, ​​зондується позиція України, наскільки вона готова до якогось компромісу з Росією. Але українську позицію чітко та публічно сформулював президент Зеленський. Це і формула миру, яку виклав під час виступу перед самітом G20. І він також повторював нашу позицію і в низці інших виступів. Це звільнення Росії з усіх окупованих територій, це оплата збитків, це покарання воєнних злочинців. Я дуже сумніваюся, що Путін на ці умови погодиться. Але це є принципова позиція України”, — додав експерт.

Читайте також: Путін понад тиждень не з’являється на публіці: політолог назвав причину (ВІДЕО)

Прямий ефір