Прикордонники провели навчання у Чернігівській області (ФОТО, ВІДЕО)

Фото з сайта dpsu.gov.ua

У Чернігівській області пройшли триденні навчання українських прикордонників з бойовою стрільбою. До навчань було залучено прикордонний спецпідрозділ бойового та антитерористичного спрямування.

Про це повідомляє UA з посиланням на сайт ДПСУ.  

На загальновійськовому полігоні ОК “Північ” було розгорнуте наметове містечко з усім необхідним для служби та побуту підрозділу в польових умовах.

Під час навчань охоронці кордону відпрацьовували різні тактичні завдання, в тому числі із виконанням стрільб зі стрілецької зброї, гранатометів та снайперських гвинтівок. Проводили стрільби також і з крупнокаліберних кулеметів, та протитанкових гранатометів.

За задумом навчань, особовий склад підрозділу відпрацював питання ураження противника у різних видах бою, під час різкої зміни обстановки та виконання вогневих завдань в умовах максимально наближених до бойових.

Нагадаємо, 20 вересня, на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки, почалися українсько-американські навчання RAPID TRIDENT-2021. В навчаннях взяли участь 6 000 військовослужбовців з 15 країн-партнерів.

Читайте також: В Україні на 5 полігонах відбуваються масштабні військові навчання (ФОТО, ВІДЕО)

Прямий ефір