Приборкання Leopard: українські військові опановують керування танками в Німеччині (ВІДЕО)

Танк Leopard. Фото: ukrinform.ua

Українські військовослужбовці в Німеччині проходять навчання на німецьких танках Leopard. Вони впевнені, що якщо грамотно використовувати озброєння, настане перелом у війні й перемога України, повідомляє FREEДОМ.

“Ми не приїхали сюди відпочивати. Ми будемо тут вчитися і після повернення продовжимо обороняти (Україну, — ред.) разом із побратимами, які зараз там. Вони дуже чекають, коли ми скоріше повернемося з новою технікою і встанемо в ряди своїх підрозділів”, — сказав український військовослужбовець Анатолій.

На думку військовослужбовця ЗСУ Віталія, російська окупаційна армія вже давно готується до появи Leopard на фронті, та не потрібно недооцінювати противника.

“Поле бою покаже, на що здатні Leopard. Головне їх правильно використовувати. Ну, а наші бійці — дух підніметься”, — переконаний він.

Нагадаємо, у Польщі підготовка українських танкістів уже йде повним ходом. Інструктори з Канади, Нідерландів і Польщі навчають українських військових за спеціальною програмою. Тренінги проходять практично без вихідних і тривають понад 12 годин на день.

Польща перша пообіцяла відправити Україні 14 Leopard, слідом за нею політичне рішення ухвалила Німеччина, розв’язавши в такий спосіб руки союзникам для постачання танків. За приблизними підрахунками, Україна має отримати від 150 до 300 танків у першій хвилі поставок. Це американські Abrams, британські Challenger і французькі Leclerc. Питання тільки в тому, коли ця танкова армада опиниться в авангарді наступу української армії.

Прямий ефір