При виїзді з Криму самоізоляцію можна не проходити в разі негативного тесту на COVID-19

Фото з сайта mtot.gov.ua

У разі негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР, який людині провели після виїзду з тимчасово окупованої території АР Крим та м. Севастополя, вона може не проходити самоізоляцію.

Відповідні зміни уряд вніс до свого розпорядження від 8 серпня 2020 р. № 979 про тимчасове припинення роботи контрольних пунктів в’їзду на територію незаконно анексованого Криму і виїзду з неї, повідомляє Урядовий портал.

Відтепер перетнути КПВВ можуть громадяни України та члени їхніх родин (без дозволу голови ДПСУ та погодження Мінреінтеграції) за умови одержання негативного результату ПЛР-тестування або за умови дотримання умов самоізоляції протягом 14 днів з використанням додатку “Дій вдома”:

  • місце проживання яких зареєстровано на підконтрольній уряду України території при виїзді з тимчасово окупованої території АР Крим і м. Севастополя;
  • місце проживання яких зареєстровано в Криму або Севастополі при в’їзді на тимчасово окуповану територію півострова
  • якщо перетин здійснюється з метою забезпечення захисту національних інтересів або у зв’язку з виконанням міжнародних зобов’язань, представників дипломатичних установ та гуманітарних місій, що виїжджають із тимчасово окупованої території Криму та Севастополя, а також їхніх транспортних засобів, вантажів та іншого майна. А також при перетині за наявності гуманітарних підстав.

Нагадаємо, Україна закрила в’їзд і виїзд з окупованого Криму до 30 серпня.

Раніше стало відомо, що США закликали Росію припинити порушення прав кримських татар.

Прямий ефір