Прем’єр-міністр Ірландії побував у зруйнованій російськими військами Бородянці

Прем’єр-міністр Ірландії Міхал Мартін прибув із візитом до української столиці і вже побував у зруйнованій російськими військами Бородянці Київській області у середу, 6 липня. Про це повідомляє RTE.

Свій візит до України він розпочав з поїздки до Бородянки — міста на околиці Києва, яке сильно постраждало від російських обстрілів. Делегація проїхала повз розбомблені склади, торгові центри та автозаправні станції”, – йдеться у повідомленні.

Минувши аеропорт Гостомель, супровід Мартіна зупинився, щоб оглянути зруйнований міст. “Масштаби українських зусиль щодо захисту своєї столиці очевидні, на шляху було видно численні бункери та укріплення”.

Важко зрозуміти розруху та нелюдяність нападу Росії на Ірпінь, Бородянку та Бучу. Для жінок і дітей важливо потрапити до Ірландії, щоб уникнути травм та жорстокості. Ми на боці України“, – зазначив Мартін.

Крім того, прем’єр Ірландії зустрівся з мером Бородянки Георгієм Єрком. Оглянув багатоквартирні будинки, що згоріли під час російського бомбардування.

За словами його представника, Мартін також спілкуватиметься з керівництвом України щодо того, як Ірландія та ЄС можуть підтримати поточні та майбутні потреби країни.

Нагадаємо, поїздка прем’єр-міністра Ірландії до України відбулася за два тижні після того, як президент України Володимир Зеленський запросив його відвідати країну.

Читайте також:

Прем’єр Угорщини пояснив, чому країна відмовилася брати участь у постачанні зброї Україні

Ердоган: Росія та Україна можуть перебувати за один тиждень від угоди з постачання українського зерна

Окупаційна влада в порту Маріуполя вилучила два іноземні судна в “держвласність” — Reuters

Прямий ефір