Позбавити Україну верховного головнокомандувача: Буряченко назвав мету російських ІПСО щодо “нелегітимності” Зеленського

Олексій Буряченко. Скріншот: uatv.ua

Основна мета російських ІПСО з розгойдування теми “нелегітимності” Зеленського — залишити Україну, яка перебуває у стані війни, без верховного головнокомандувача. Однак українське суспільство продемонструвало мудрість і внутрішній консенсус, і не пішло на повідку російської пропаганди. Таку думку, сьогодні, 21 травня, в ефірі телеканалу FREEДOM висловив кандидат політичних наук, голова “Міжнародної асоціації малих міст” Олексій Буряченко.

“Попри те, що вчора було дуже багато ІПСО, особливо через різні соцмережі Telegram-канали, TikTok з розгойдуванням теми “нелегітимності” Зеленського, український народ показав свою мудрість. У своїй абсолютній більшості наше суспільство показало внутрішній консенсус. Причому консенсус через діалог. Тобто люди розібралися, почитали статтю 108 Конституції України, роз’яснення Центральної виборчої комісії (ЦВК), а також роз’яснення Конституційного суду, дізналися, що кажуть шановні експерти та офіційні канали, та зробили свої висновки про те, що Зеленський і після 20 травня залишається президентом України”, — зазначив Буряченко.

За його словами, основна мета російських ІПСО з розгойдування теми “нелегітимності” Зеленського — залишити Україну, що перебуває у стані війни, без верховного головнокомандувача.

“Під час війни ворог намагається розколоти та дестабілізувати українське суспільство не шляхом прізвища президента. Адже згідно з Конституцією України, під час війни президент країни одночасно є і верховним головнокомандувачем. І якщо російським ІПСО це вдасться — країна в період війни втратить верховного головнокомандувача. А переобрати його під час воєнного стану — неможливо. Як можна зараз провести вибори на Донбасі, у Херсоні, у Харкові тощо?”, — констатував експерт.

Він також зазначив, що не тільки українське суспільство стало стійким до російських ІПСО. Європейське суспільство теж почало розуміти особливості ведення Росією гібридної війни.

“Доктрина гібридної війни Герасимова реалізується Росією вже не один десяток років. Для цього в Москві сформована й активно працює серйозна група медійників. Зокрема з кожним роком вони вигадують все нові й нові методи та способи ведення гібридної війни. До речі, українці вже давно навчилися ефективно боротися з цим. Зараз, напередодні виборів до Європарламенту, представники європейських країн вивчають досвід України щодо відбиття російських ІПСО, бо розуміють, що Росія впливатиме на вибори до Європарламенту. Вони хочуть бути готові до всіх можливих методів використання російських ІПСО. Тобто так просто обдурити світ у РФ уже не вийде”, — констатував Олексій Буряченко.

Читайте також: Російська ІПСО не спрацювала — легітимність Зеленського на посаді президента не піддається сумніву (ВІДЕО)

Нагадаємо, російські пропагандисти намагалися зробити понеділок, 20 травня, особливою датою. Якби в Україні не було запроваджено воєнний стан, то саме сьогодні у Володимира Зеленського спливав би термін п’ятирічних президентських повноважень.

Прямий ефір