Понад 800 окупантів, 4 бронемашини та 43 артсистеми: втрати російської армії оновив Генштаб ЗСУ

Знищена російська техніка. Фото: Facebook/72 ОМБр ім. Чорних Запорожців

Сили оборони України за минулу добу ліквідували на фронті 840 російських солдатів, 43 артилерійські системи та збили понад 260 ворожих дронів. Про це сьогодні, 4 вересня, повідомили в Генеральному штабі Збройних сил України (ЗСУ), інформує FREEДOM.

Загальні бойові втрати ворога з 24.02.2022 до 04.09.2025 орієнтовно становлять:

  • особового складу — близько 1 085 410 (+840) осіб;
  • танків — 11 157 од.;
  • бойових броньованих машин — 23 241 (+4) од.;
  • артилерійських систем — 32 385 (+43) од.;
  • РСЗВ — 1 479 (+2) од.;
  • засобів ППО — 1 215 (+2) од.;
  • літаків — 422 од.;
  • гелікоптерів — 341 од.;
  • БпЛА оперативно-тактичного рівня — 56 045 (+261) од.;
  • крилатих ракет — 3 686 (+22) од.;
  • кораблів/катерів — 28 од.;
  • підводних човнів — 1 од.;
  • автомобільної техніки та автоцистерн — 60 692 (+92) од.;
  • спеціальної техніки — 3 956 од.

Читайте також: Росія готує нові м’ясні штурми під Костянтинівкою та Дружківкою

Нагадаємо, як розповів Юрій Федоренко, командир батальйону безпілотних авіаційних комплексів “Ахіллес”, який воює у складі 92-ї окремої штурмової бригади імені кошового отамана Івана Сірка, російські окупанти, крім тактики інфільтрації, вдаються ще до одного прийому — демонстрації. Під виглядом мирного населення, переодягнувшись у цивільне, вони намагаються просочитися через бойові порядки Сил оборони України і зайти в той чи інший населений пункт, щоб встановити там свій “триколор”.

Прямий ефір