Понад 600 військових та майже сотню одиниць техніки й озброєнь втратив ворог за п’ять діб “харківської операції” — дані Генштабу ЗСУ

Ілюстративне фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Від початку наступальних дій на Харківському напрямку, тобто з 10 травня, втрати росіян у живій силі становлять 615 осіб вбитими та пораненими. Також знищено або пошкоджено 98 одиниць озброєння та військової техніки російської армії. Сьогодні, 15 травня, російські окупаційні війська на Харківському напрямку активних дій не проводили, повідомляє FREEДОМ із посиланням на Генеральний штаб Збройних сил України.  

Наразі противник намагається закріпитися на досягнутому рубежі та здійснює перегрупування. Українські підрозділи за допомогою засобів розвідки виявляють окремі групи противника, місця розгортання його артилерійських засобів та завдають вогневого ураження з метою недопущення накопичення ворогом сил і засобів в північній частині міста Вовчанськ.

“Крім того, наші підрозділи продовжують проведення прочісування міської забудови, під вогневим контролем української артилерії та безпілотних систем — місця зосередження живої сили й техніки російських окупантів та можливі місця обладнання ворожих позицій”, — повідомили в Генштабі.

Читайте також: ЗСУ вдалося стабілізувати ситуацію в Харківській області — оцінка військового експерта

Нагадаємо, напередодні Генштаб ЗСУ повідомив, що українські підрозділи задля уникнення втрат перемістились на більш вигідні позиції в районах Лук’янців та Вовчанська.

Прямий ефір