Понад 60 пунктів підтримки додатку “Дія” запустили на Дніпропетровщині (ВІДЕО)

Фото з сайта diia.gov.ua

Отримати допомогу під час роботи із застосунком “Дія” тепер можна у Дніпрі. У місті почали працювати офлайнпункти команди підтримки. Розташовані вони у всіх центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП). Загалом у Дніпропетровській області відкрили понад 60 пунктів. Ще декілька найближчим часом з’являться у центрах масової вакцинації.

Про це повідомляє UA.

Працівники або волонтери за необхідності допоможуть встановити програму, запустити її та отримати необхідні документи.

Якщо людина не має смартфона, а їй потрібен сертифікат про вакцинацію – документ можна оформити без відвідування лікаря на сайті “Дія” і роздрукувати в пункті команди підтримки.

“Мені допомогли тут завантажити додаток “Дія”. І оформити тут сертифікат. Було дуже зручно, швидко”, – розповіла жителька Дніпра Лариса Костенко.

Як зазначив керівник з розвитку електронних послуг у Міністерстві цифрової трансформації Мстислав Банік, сьогодні багато людей потребують допомоги та підказок щодо отримання документів у додатку, а отже, центри підтримки потрібні, і вони продовжать відкриватися.

“Коли ми приїжджаємо, спілкуємося з медиками, постійно є люди, які приходять і просять підказку. А наше бачення яке? Якщо у людей, навіть у десяти на день, є потреба в тому, щоб ми підказали та допомогли, – це означає, що зараз така волонтерська точка буде дуже корисною”, – сказав він.

До слова, на сьогодні понад 100 тис. сертифікатів про одужання згенерували у застосунку “Дія” українці.

Читайте також: “Дія” – нові функції та офлайнпідтримка: “5 вопросов” із представником Мінцифри Мстиславом Баніком

Прямий ефір