Понад 47 тис. військових втратила РФ під Авдіївкою — підсумки 4-місячної української оборонної операції

Авдіївка. Фото: facebook.com/AFUkraine

Українські захисники під Авдіївкою завдали ворогові величезних втрат. Лише в особовому складі вони перевищили 47 тис. військових. Про це сьогодні, 18 лютого, повідомив командувач Оперативно-стратегічного угруповання військ (ОСУВ) “Таврія” Олександр Тарнавський, інформує FREEДОМ.

За чотири місяці активної фази Авдіївської оборонної операції — з 10 жовтня 2023 року до 17 лютого 2024 року — на Авдіївському напрямку загальні втрати російських військ становлять:

  • особового складу — 47 186 осіб;
  • танків — 364;
  • артилерійських систем — 248;
  • бойових бронемашин — 748;
  • літаків — 5.

“На Авдіївському напрямку своєю мужністю, стійкістю і героїзмом українські захисники завдали ворогу величезних втрат та знищили значний резерв російських окупантів, який ті планували застосувати на інших ділянках фронту для наступальних дій”, — зауважив Тарнавський.

Командувач ОСУВ “Таврія” подякував українським воїнам за стійкість, мужність, героїзм, за кожного знищеного окупанта та кожен спалений ворожий танк і бронемашину.

Читайте також: Авдіївка виконала план зі знищення елітних російських підрозділів, — Братчук

Нагадаємо, загальні втрати росіян в особовому складі від початку повномасштабного вторгнення перевищують 402 тис. військових.

Прямий ефір