Понад 1 200 солдатів, 65 артсистем і 177 одиниць автотехніки: Генштаб ЗСУ озвучив втрати окупантів за добу

Знищена російська техніка. Фото: ap.org

Російські окупаційні війська за добу втратили понад 1 200 солдатів. Крім того, українські захисники знищили 177 одиниць автомобільної техніки, 65 артилерійських систем, шість бойових броньованих машин (ББМ) та три танки ворога. Про це сьогодні, 3 квітня, повідомили в Генеральному штабі Збройних сил України (ЗСУ), інформує FREEДОМ.

Сумарні втрати військ країни-агресора з 24.02.2022 по 03.04.2026, за підрахунками Генштабу ЗСУ, становлять:

  • особового складу — близько 1 301 260 (+1 230) осіб;
  • танків — 11 833 (+3) од.;
  • бойових броньованих машин — 24 340 (+6) од.;
  • артилерійських систем — 39 293 (+65) од.;
  • РСЗВ — 1 713 од.;
  • засобів ППО — 1 338 од.;
  • літаків — 435 од.;
  • гелікоптерів — 350 од.;
  • БпЛА оперативно-тактичного рівня — 214 629 (+1 236) од.;
  • крилатих ракет — 4 491 од.;
  • кораблів/катерів — 33 од.;
  • підводних човнів — 2 од.;
  • автомобільної техніки та автоцистерн — 86 950 (+177) од.;
  • спеціальної техніки — 4 109 (+2) од.

Читайте також: Чотири БпЛА “Оріон”, літак та РЛС армії РФ уразили українські дрони в Криму (ВІДЕО)

Раніше повідомлялося, що воїни 80-ї окремої десантно-штурмової Галицької бригади, завдяки аеророзвідці, своєчасно виявили пересування штурмової групи противника і знищили її. Таким чином було зірвано атаку окупантів на Сумську область. Повідомляється, що солдати РФ під прикриттям поганої погоди на квадроциклах намагалися прорватися на позиції Сил оборони України.

Прямий ефір