Російські окупаційні війська за добу втратили понад 1 200 солдатів. Крім того, українські захисники знищили 177 одиниць автомобільної техніки, 65 артилерійських систем, шість бойових броньованих машин (ББМ) та три танки ворога. Про це сьогодні, 3 квітня, повідомили в Генеральному штабі Збройних сил України (ЗСУ), інформує FREEДОМ.
Сумарні втрати військ країни-агресора з 24.02.2022 по 03.04.2026, за підрахунками Генштабу ЗСУ, становлять:
- особового складу — близько 1 301 260 (+1 230) осіб;
- танків — 11 833 (+3) од.;
- бойових броньованих машин — 24 340 (+6) од.;
- артилерійських систем — 39 293 (+65) од.;
- РСЗВ — 1 713 од.;
- засобів ППО — 1 338 од.;
- літаків — 435 од.;
- гелікоптерів — 350 од.;
- БпЛА оперативно-тактичного рівня — 214 629 (+1 236) од.;
- крилатих ракет — 4 491 од.;
- кораблів/катерів — 33 од.;
- підводних човнів — 2 од.;
- автомобільної техніки та автоцистерн — 86 950 (+177) од.;
- спеціальної техніки — 4 109 (+2) од.
Читайте також: Чотири БпЛА “Оріон”, літак та РЛС армії РФ уразили українські дрони в Криму (ВІДЕО)
Раніше повідомлялося, що воїни 80-ї окремої десантно-штурмової Галицької бригади, завдяки аеророзвідці, своєчасно виявили пересування штурмової групи противника і знищили її. Таким чином було зірвано атаку окупантів на Сумську область. Повідомляється, що солдати РФ під прикриттям поганої погоди на квадроциклах намагалися прорватися на позиції Сил оборони України.














