Після місяців обстрілів Луганщини включити газ та воду не можна. Потрібна повністю нова система інфраструктури — Гайдай

Глава Луганської ОВА Сергій Гайдай в ефірі марафону FREEДОМ на телеканалі UA спростував заяви окупаційних військ РФ про швидке підключення газу та води у захоплених населених пунктах Луганщини.

Однією із проблем на окупованих територіях Гайдай назвав водопостачання. За його словами, через те, що тіла загиблих не прибирають, продукти розкладання потрапляють у воду, тож людям загрожує отруєння.

“Одна з найсерйозніших проблем на окупованих територіях – це вода, тому що тіла загиблих не прибирають, не дістають з-під завалів і не забирають із лісопосадок. У нас є інформація, що всі продукти розкладу потрапляють у воду і люди, які набирають воду із свердловин – труяться”, – сказав він.

Гайдай зазначив, що окупанти повністю зруйнували інфраструктуру міст, обстрілюючи їх у попередні місяці.

“Росіяни анонсують запуск води та газу до Сєвєродонецька та інших міст. Однак ця заява не відповідає дійсності. Кілька місяців поспіль росіяни обстрілювали міста цілодобово і внутрішні інфраструктури повністю зруйновані, тому включити газ чи воду для людей — нереально. Потрібно будувати нову систему інфраструктури”, – пояснив голова ОВА.

Нагадаємо, сьогодні, 29 липня, кореспондентка Альона Грамова в ефірі марафону “FreeДОМ” на телеканалі UA повідомила, що на Донбасі ситуація залишається важкою. Вночі росіяни вкотре атакували житловий масив Слов’янська, застосовуючи РСЗВ “Смерч”.

Перше судно вже завантажується: Зеленський оголосив про готовність України до експорту зерна

Відповідальність за війну: як росіянам зачиняють двері до цивілізованого світу — огляд

Читайте також: У Миколаєві касетні снаряди РФ влучили поряд із зупинкою громадського транспорту: 5 загиблих, 7 поранених

Прямий ефір