Під Авдіївкою російські окупанти намагаються реалізувати свою чисельну та військово-технічну перевагу — розбір військового експерта

Авдіївка. Фото: gettyimages.com

Російські окупанти на Авдіївському напрямку намагаються реалізувати свою чисельну та військово-технічну перевагу. Для того, щоб узяти під контроль усю Авдіївку, противник тисне на різних ділянках фронту. Про це сьогодні, 28 січня, в ефірі телеканалу FREEДОМ заявив військовий експерт Владислав Селезньов.

За його словами, армія РФ має практично тотальну перевагу над Силами оборони України в авіації, тому активно застосовує авіабомби.

“Не так давно противник, провівши вельми раціонально військову операцію, зміг просунутися південніше від Авдіївки, в районі ресторанного комплексу “Царське полювання”. Для цього він використовував старий каналізаційний колектор. Українська армія в рамках контрнаступу дещо стабілізувала ситуацію, але, з усім тим, у передмісті й у приватному секторі противник уже закріпився і намагається розширити плацдарм, який наразі займає”, — розповів Селезньов.

Він зазначив, що ситуація під Авдіївкою — вкрай складна.

“Успіх утримання Авдіївки для українських Сил оборони напряму залежить від ресурсних спроможностей, якими наразі здатні забезпечити українська військова промисловість і наші західні партнери. Адже ключовий елемент, який дає нам змогу забезпечити статус-кво на полі бою, це не тільки артилерійські системи та боєприпаси до них, а й ті самі дрони”, — звернув увагу військовий експерт.

Селезньов додав, що до 90% російських втрат у живій силі та в техніці — це результат ефективної роботи української артилерії та українських ракетників.

Читайте також: На всіх напрямках фронту в Україні йдуть запеклі бої — аналіз від Тимочко

Нагадаємо, минулої доби Сили оборони України ліквідували 740 російських окупантів. Загальна кількість втрат армії РФ з початку вторгнення вже становить понад 382 тис. військових.

Прямий ефір