Насамперед — ППО: які питання обговорили Зеленський і Дуда під час зустрічі у Вільнюсі (ВІДЕО)

Анджей Дуда (ліворуч) та Володимир Зеленський. Фото: president.gov.ua

Сьогодні, 11 квітня, у Вільнюсі (Литва) президент України Володимир Зеленський зустрівся з президентом Республіки Польща Анджеєм Дудою і наголосив на необхідності посилення допомоги від партнерів, зокрема у вигляді систем протиповітряної оборони. Про це сьогодні, 11 квітня, повідомляє FREEДОМ з посиланням на пресслужбу глави держави.

Зеленський висловив подяку Польщі за послідовну підтримку України та військову допомогу, відзначивши участь країни в чеській ініціативі щодо закупівлі боєприпасів для української армії.

Глава держави поінформував колегу про російські удари по енергетичних об’єктах, ліквідацію наслідків та складну ситуацію в Харкові.

“Україна дедалі більше потерпає від російського ракетного терору. Щодня знищується інфраструктура та гинуть люди. Тому ми критично потребуємо посиленої підтримки від партнерів, передусім ППО”, — сказав він.

Фото: president.gov.ua

Крім цього, лідери обговорили підготовку Глобального саміту миру в Швейцарії, двосторонню безпекову угоду та співпрацю щодо майбутнього членства України в Європейському Союзі та Північноатлантичному альянсі (НАТО).

Читайте також: Захист неба, постачання боєприпасів та безпілотників: що обговорювали президенти України та Латвії у Вільнюсі (ФОТО)

Нагадаємо, глава Української держави Володимир Зеленський сьогодні, 11 квітня, прибув із візитом до Литви для участі у саміті Ініціативи трьох морів (Тримор’я). 

Глава держави також провів зустрічі із президентом Литви Гітанасом Наусєдою та президентом Румунії Клаусом Йоханнісом.

Читайте також: Зміцнення співпраці та потреби в енергетичному обладнанні: президент України провів зустріч із президентом Чехії

Прямий ефір