“Передусім — підтримка наших людей і вдячність тим, хто допомагає Україні й українцям”: Зеленський прибув до США

Олена та Володимир Зеленські. Фото: president.gov.ua

Президент Володимир Зеленський прибув до Сполучених Штатів Америки. Про це він сьогодні, 18 вересня, написав у своєму Telegram-каналі, повідомляє FREEДОМ.

“Одразу з аеропорту їду до наших воїнів, які проходять в Америці лікування та реабілітацію. Передусім — підтримка наших людей і вдячність тим, хто допомагає Україні й українцям”, — поінформував Зеленський.

Він анонсував, що візьме участь у Генасамблеї ООН, Саміті цілей сталого розвитку, Раді Безпеки. За його словами, заплановано важливі двосторонні зустрічі.

“Територіальна цілісність держави — ключовий принцип усіх базових міжнародних документів, зокрема Статуту ООН. І треба повернути йому повну силу, зруйновану російським вторгненням, та збільшити можливості ООН зупиняти агресії та запобігати їм. Україна зробить чітку пропозицію щодо цього членам ООН”, — зазначив він.

Також глава держави повідомив, що відбудуться переговори з президентом США, з лідерами палат і партій Конгресу, з військовим керівництвом, американським бізнесом, журналістами, громадою.

Читайте також: Зустріч Зеленського і Байдена — це великий геополітичний сигнал усьому світу, — політолог

Прямий ефір