“Памфір” Дмитра Сухолиткого-Собчука візьме участь у Venice Production Bridge

Фото Держкіно

Кінопроєкт режисера Дмитра Сухолиткого-Собчука “Памфір”, що перебуває на стадії постпродакшну, став одним із 30 проєктів ігрових фільмів з усього світу, які відібрали до участі у відомому кіноринку Venice Production Bridge 78-го Венеційського кінофестивалю.

Про це повідомляє UA із посиланням на Державне агентство України з питань кіно.

Журі обрало переможців з-поміж 250 заявок із різних країн світу.

Цьогоріч триденний Venice Production Bridge відбудеться 2-5 вересня під час 78-го Міжнародного кінофестивалю у Венеції. Загалом під час Венеціанського фінансового маркету учасники представлять 57 проєктів із усього світу на завершальних стадіях виробництва у різних категоріях.

“Памфір” – історія про хорошого сім’янина, якому доля дає випробування, де він звертає з чесного шляху заради своєї сім’ї. Ролі у фільмі виконали Олександр Яцентюк, Соломія Кирилова, Станіслав Потяк, Мирослав Маковійчук, Олена Хохлаткіна, Іван Шаран.

У 2019 році “Памфір” став одним із переможців 11-го конкурсного відбору Держкіно, отримав підтримку Польського Інституту Кіно (PISF), швейцарського фонду Visions Sud Est та одного із найбільш відомих фондів у Європі, які фінансують експериментальне кіно – Hubert Bals Fund, а також французького національного центру кіно – CNC Aide aux cínemas du monde.

Стрічка створюється у копродукції України, Франції, Польщі та Чилі; виробництво – компанія BOSONFILM спільно з Les Films D’Ici, MADANTS, Quijote та у партнерстві з Mainstream pictures. Продюсери проєкту – Олександра Костіна, Євгенія Яцута, Лора Бріан, Клаудія Смея, Богна Шевчик та Жанкарло Насі.

Раніше український фільм “Кохання” отримав дві нагороди на кінофестивалі в Польщі.

Читайте також: Фільм “Цей дощ ніколи не скінчиться” отримав головний приз на міжнародному фестивалі в Ісландії

Прямий ефір